Drossel - інтернет автозапчастин в Україні
066 386-22-66
098 022-44-00
093 044-66-44
Например: биксеноновые линзы
0
0
0

Статьи

26.01.2023
Двигун – це серце будь-якого автомобіля. Його нормальна робота неможлива без якісної оливи. До вибору останньої ми рекомендуємо підходити з особливою відповідальністю. Адже вона не тільки збільшує термін служби мотора, а й дозволяє йому набагато ефективніше працювати, знижує витрату палива, перешкоджає зношуванню різноманітних елементів. Різним двигунам потрібні різні оливи. У цій статті ми розберемо, в чому відмінності найпопулярніших олив: 10w40 та 15w40. Дізнаємося, яка з них густіша, і визначимо, якому виду варто віддавати перевагу в тих чи інших випадках.   Моторна олива 10W-40 та її особливості Моторна олива 10w40 є однією з найпоширеніших на вітчизняному ринку.
23.01.2023
Гальмівні колодки є елементом механізму, який вважається одним із найважливіших в автомобілі. Дані деталі відповідають не лише за справність системи гальмування, а й за безпеку водія та його пасажирів. Принцип роботи доволі простий: гальмівні колодки притискаються до диска, створюють опір і цим уповільнюють або зупиняють рух транспортного засобу.    Як і всі запчастини, гальмівні колодки мають певний експлуатаційний ресурс та потребують заміни. Для того щоб своєчасно виявити критичний знос, а також для визначення пробігу, що залишився, встановлюють датчики гальмівних колодок.
12.01.2023
Погодьтеся, водієві важливо бути впевненим в тому, що при натисканні на педаль гальма, автомобіль почне зупинятися. Тому гальмівна система, яка справно працює, – це запорука безпечної їзди для всіх учасників дорожнього руху. На ефективність гальмування впливають різні фактори. Воно помітно погіршується з появою різноманітних несправностей у системі. Наприклад, коли стукають колодки у супортах. Як впоратися з цією проблемою, щоб гальма не відмовили під час руху транспортного засобу? Про це ми розповімо у даній статті.   Як визначити, що стукають супорти? Почнемо з того, що в автомобілі є багато елементів, які можуть стукати – ті ж гідрокомпенсатори та клапани двигуна.
10.01.2023
У процесі роботи двигуна моторна олива старіє, втрачає свої властивості, а також змінює колір. Це відбувається через погіршення якості змащувальної рідини. Крім звичайного бруду та пилу, причиною також може бути потрапляння стружки. Якщо ви помітили її при регулярному обслуговуванні автомобіля, то ігнорування цього фактора може стати грубою помилкою. В даній статті ми допоможемо вам визначити причини утворення металевої стружки, можливі загрози для силового агрегату та методи боротьби з нею.   Чому виникає металева стружка Тертя – це неминучий фізичний процес, який супроводжує роботу двигуна протягом усього його експлуатаційного періоду.
04.01.2023
Рано чи пізно кожен автомобіліст починає замислюватись про заміну ламп ближнього світла. І це не дивно, адже від того, наскільки яскраво світять фари, залежить безпека всіх учасників дорожнього руху. Рекомендуємо відповідально підійти до вибору джерел світла. У цій статті ми пропонуємо дізнатися, які лампи ближнього світла якнайкраще підійдуть для Renault Megane 2.   Про різноманітність ламп ближнього світла Лампочки ближнього світла на Рено Меган 2 відповідають стандарту H7 – це однониткові лампи з двоконтактним цоколем. Сьогодні вони представлені на авторинку у декількох видах.
01.01.2023
Дизельні автомобілі багато в чому перевершують своїх бензинових побратимів, але при цьому мають один суттєвий недолік – це висока чутливість до палива. Крім того, що сам по собі дизель містить шкідливі домішки, до його складу також входять парафіни, які за низьких температурах кристалізуються. Як наслідок, виникають труднощі зі стартом в холодну пору року, збільшується витрата палива та підвищується знос двигуна. Вищеперераховані проблеми допомагають вирішити присадки для дизеля.   У цій статті ми розповімо, яка присадка краща для дизеля. Кожен автомобіліст повинен чітко усвідомлювати, з якою метою буде використовувати ту чи іншу добавку і робити вибір, ґрунтуючись на своїх потребах.
13.12.2022
Часто автовласники відзначають, що штатний ксенон сильно нагріває відбивач лінзи. Через це вже після 150 тисяч км пробігу доводиться змінювати модулі. З першого погляду здається, що позбавитися цієї проблеми дуже легко – замінити ксенонові лампи на світлодіодні, зберігши сам відбивач фар. Але наскільки ефективним буде такий спосіб? Розберемося з цим питанням у даній статті.     Як працює ксенон? Робота ламп ксенону має свої нюанси. Тут світловий потік утворюється завдяки світінню газу ксенону, який у свою чергу ініціюється дуговим розрядом між двома електродами.
24.11.2022
Розкоксовування двигуна та поршневих кілець є спеціальною процедурою, задача якої – видалити нагар з елементів поршневої групи. Якщо бути точнішим, то суть процесу полягає в очищенні від продуктів згоряння при використанні неякісного палива та оливи. Для розкоксовування прийнято використовувати спеціальні засоби. Які саме – про це ми розповімо у нашій статті.   Навіщо потрібне розкоксовування?   Закоксовування поршневих кілець призводить до того, що вони стають менш рухливими. Відкладення на поршні знижують об'єм камери згоряння, а поява нагару на клапанах часто стає причиною їхньої зниженої працездатності.
15.11.2022
У конструкції автомобіля є багато деталей, без яких була б неможлива нормальна їзда. Однією з них є лямбда-зонд.  Пропонуємо дізнатися, за які функції відповідає, як працює та де знаходиться лямбда-зонд.   Що таке лямбда-зонд? Функціонування ДВЗ залежить від своєчасного займання палива та повітря. Важливо створити суміш у певних пропорціях. Інакше можна зіткнутися зі збідненою або збагаченою сумішшю, які однаково небезпечні для мотора. Наприклад, при збільшеній кількості кисню з'являються ривки при їзді та помітно падає потужність двигуна. Лямбда-зонд є електронним датчиком, який вимірює склад продуктів згоряння (вихлопних газів), що утворюються під час роботи ДВЗ.
07.11.2022
Камера заднього виду є важливим елементом системи паркування автомобіля. Її задача – передавати у вигляді зображення все, що відбувається позаду машини. Завдяки встановленню даного девайсу ви зможете побачити перешкоди під час паркування та уникнути зіткнення з ними. Додатково покращиться видимість у темний час доби. Іноді водії помічають, що камера заднього виду для авто припиняє нормально працювати. Наприклад, магнітола її не бачить. У цій статті ми якраз і розповімо, через що виникає така проблема.   Чому магнітола не бачить камеру заднього виду? Якщо магнітола перестала бачити камеру заднього виду, причин може бути декілька.
02.11.2022
Двигун внутрішнього згоряння є складним механізмом, що складається з великої кількості елементів. Мабуть, одну з найважливіших ролей у цій системі грає колінчастий вал, завдяки якому утворюється крутний момент. У цій статті ми якраз і поговоримо про його складові – вкладиші колінвала.     Детальніше про вкладиші колінвала: види, особливості Вкладиші колінвала представлені у вигляді металевих напівкілець з антифрикційним покриттям. Є підшипниками ковзання для шатунів, що обертають колінвал. Їхня головна задача – запобігати клину деталей у тих місцях, де колінчастий вал контактує з постіллю блоку мотора та шатунами поршнів.
01.11.2022
Стабільне функціонування автомобільного двигуна залежить від багатьох причин. Одними з основних факторів, що впливають на роботу мотора в холодну пору року, є його недогрів та хімічні реагенти.   Реагенти, які найчастіше використовуються при випаданні снігу або ожеледиці, сприяють виникненню корозії та ушкоджують деталі з металу, у тому числі і радіатор. У випадку недогріву двигуна, значно збільшується витрата палива та зменшується ресурс силового агрегату. Лише через ці дві причини відповідальним автовласникам варто задуматися про встановлення зимової накладки на решітку радіатора.
31.10.2022
У всіх ДВЗ обертання колінчастого вала та шатунів відбувається за допомогою спеціальних підшипників – так званих вкладишів. Про те, що являють собою дані деталі, навіщо вони потрібні та які причини їхньої несправності – читайте в цій статті.   Що таке вкладиші колінвала Вкладиші колінвала є деталями кривошипно-шатунного механізму ДВЗ. Вони виконують декілька важливих функцій: відповідають за центрування деталей та їх позиціонування; сприяють правильному розподілу моторної оливи по поверхнях елементів, що труться; знижують силу тертя у місцях, де між собою контактують шатуни, колінвал та опори блоку циліндрів; передають силу та момент, які виникають при роботі мотора (від шатунів на колінвал, від колінвала на блок двигуна тощо).
27.10.2022
Яким би дорогим та надійним не був ваш автомобіль, згодом на ньому з'являються механічні пошкодження. Причому насамперед страждають зовнішні поверхні. Наприклад, дверні пороги, на яких утворюються сколи, тріщини та подряпини. Якщо ви хочете зберегти їхній початковий вигляд, рекомендуємо встановлювати для цього захисні аксесуари – накладки на пороги.   Що таке накладки на пороги і в чому полягають їхні переваги Накладки на пороги авто – це спеціальні вироби, що кріпляться на порогах автомобіля з метою їхнього захисту. Додатково вони приховують вже наявні дефекти і перешкоджають розвитку корозії.
25.10.2022
Автомобіль часто стає помічником у перевезенні вантажів. Це можуть бути будівельні матеріали, туристичне спорядження, меблі та інші предмети. Проблема лише в тому, що стандартний багажник має обмежений об'єм, тому транспортування речей може помітно ускладнитися. І тут на допомогу приходять спеціальні аксесуари – рейлінги на дах авто.     Рейлінги: навіщо вони потрібні і в чому полягають їхні переваги? Рейлінги на машину – це конструкція довгастої форми, що складається з трьох елементів (труба, тримачі труби, заглушки для отворів). Встановлюючись на даху транспортного засобу, вони допомагають перевозити великогабаритний вантаж.

Страницы:   1-15   16-30   31-45   Архив новостей >>


Смотрите также
Автодопомога
Автоелектроніка
Автозапчастини
Автозвук
Автообладнання
Автосвітло
Аксесуари
Аксесуари
Апарати високого тиску і аксесуари
Багажні системи
Мотоциклетна програма
Оливи та хімія
Охоронні системи
Паркувальні системи
Ручний інструмент
Тюнінг
Чохли та накидки
Вгору
У вашому кошику
Корзина пуста