Drossel - інтернет автозапчастин в Україні
066 386-22-66
098 022-44-00
093 044-66-44
Например: биксеноновые линзы
0
0
0
Заробляй з нами

Заробляй з нами

Інтернет-магазин автомобільних товарів Drossel пропонує кожному відвідувачу заробити гроші, причому зробити це можна легко і невимушено.

Умови прості і все, що від Вас потрібно, це зареєструватися на нашому сайті і в подальшому робити огляди товарів, писати статті, надсилати фото- або відео- звіти по продукції, що знаходиться в нашому інтернет-магазині. Кожен корисний відгук наших відвідувачів буде заохочуватися бонусними балами, за які Ви зможете купувати різні товари, які розташовані на сайті Drossel. Головне, щоб інформація, що додається до нас на сайт, була корисною і унікальною, відповідною тематиці товару, а не просто скопійована з іншого ресурсу або придумана на основі типових для цього товару характеристик. Саме від цих критеріїв буде залежати кількість нарахованих бонусів.

Після написання новини або огляду, вони будуть перевірені нашими модераторами, а потім опубліковані на нашому сайті у відповідному розділі. Під статтею буде позначений автор наданої інформації, а також кількість балів, нарахованих за її написання. Зароблені бонусні бали будуть нараховані на персональний рахунок і можуть бути використані при покупці необхідної продукції в інтернет-магазині Дроссель. Загальну кількість балів / гривень Ви завжди зможете подивитися в своєму особистому кабінеті.

Приклад огляду можете подивитися тут.

Вгору
У вашому кошику
Корзина пуста