Drossel - інтернет автозапчастин в Україні
066 386-22-66
098 022-44-00
093 044-66-44
Наприклад: біксенонові лінзи
0
0
0
Заробляй на Stories та Reels

Заробляй на Stories та Reels

Заробляй на Drossel.ua, публікуючи сторіс і рілс

 

Отримайте 150 або 300 бонусних гривень, використовуючи лише камеру вашого телефону та товар, куплений на нашому сайті Drossel.ua.
 
Опублікуйте сторіс у Instagram та отримайте за це 150 бонусних гривень. Якщо ви вирішите поділитися відео Reels, то ми подвоїмо нагороду і ви отримаєте 300 бонусних гривень!
 
Важливо: мати відкритий аккаунт і відзначити у сторіс / рілс наш інтернет-магазин (як це зробити, ми розкажемо покроково нижче).

 

Ваш Instagram акаунт можна використати 1 раз.

 
Покажіть вашим підписникам, які гарні товари ви замовили для своєї автівки на Drossel.ua, а ми віддячимо вам бонусними гривнями, які ви зможете використати як знижку на наступні покупки.
 

Інструкція: як поділитися розповіддю (сторіс) в Інстаграм


1. Відкрийте свій акаунт в Instagram (розглянемо на прикладі акаунту нашого інтернет-магазину):2. У верхній частині профілю натисніть значок "+", потім у нижньому меню виберіть "Розповідь" (на картинках нижче всі кроки будуть позначені зеленою стрілкою):

 

 

3. Відкриється меню з медіагалереєю вашого телефону. Оберіть фото або відео, яким ви хочете поділитися у сторіс (ми покажемо на прикладі фото led ламп rVolt):

 

 

4. Вибране вами фото/відео з'явиться на екрані. Тепер можна додати позначку нашого інтернет-магазину, щоб ми побачили вашу сторіс і могли поділитися нею у себе в профілі (а потім нарахувати вам бонуси). Щоб додати відмітку, натисніть на значок:

 

 

5. З'явиться меню з різними віджетами, тут потрібно вибрати функцію "Згадка":

 

 

6. Напишіть назву інстаграм-профілю нашого інтернет-магазину: @drosselua (без будь-яких додаткових знаків):

 

 

7. Додану позначку @drosselua можна перемістити в будь-яку частину екрана (для цього затисніть її пальцем і переміщуйте по екрану). Також для прикладу ми покажемо вам, як додати текст. Натисніть на значок "Аа":

 

 

8. Тут ви можете написати свій відгук, використовуючи текст та смайли:

 

 

9. Розмістимо текст поруч із позначкою @drosselua і, переконавшись, що все готово, натискаємо внизу кнопку "Ваша розповідь": 

10. Вітаємо, ваша сторіс опублікована! Ми отримаємо повідомлення про те, що ви відзначили нас у своїй розповіді та зв'яжемося з вами для нарахування 150 бонусних гривень.

 

Інструкція: як додати рілс в Інстаграм


1. У верхній частині вашого профілю натисніть значок "+", потім у нижньому меню виберіть "Відео Reels":

 

 

 

2. Рілс в Інстаграм можна додати двома способами: перший - вибрати функцію "Камера" та зняти відеоролик в режимі реального часу:

 

 

Або ж можна вибрати відео з медіагалереї вашого телефону. Ми розглянемо другий варіант (на прикладі відео з надувним матрацом в машину Alzont):

 

 

3. Бачимо, що відео готове до завантаження. Можна додати аудіо та відредагувати швидкість програвання (за бажанням). Потім тиснемо кнопку "Далі":

 

 

4. На наступному кроці можна додати візуальні ефекти, стікери, текст та інше (також за бажанням). У нашому прикладі ми це пропустимо та натиснемо кнопку "Далі":

 

 

5. Фінальний етап. Обираємо обкладинку відео, яка відображатиметься у вашому профілі. І додаємо відмітку нашого інтернет-магазину @drosselua в полі "Додайте підпис" (у тому ж полі можна додати будь-який текст, але обов'язково поставте відмітку @drosselua, щоб ми побачили ваш рілс і могли нарахувати бонуси):

 

 

6. Після того, як ви вибрали обкладинку відео та додали в опис позначку @drosselua, можна також зазначити розташування (місце публікації) та увімкнути функцію "Поширити у Facebook". Ваш рілс готовий, натискайте кнопку "Поширити":

 

 

7. Після того, як нам прийде сповіщення про те, що ви відзначили наш інтернет-магазин у своєму рілсі, ми зв'яжемося з вами та нарахуємо 300 бонусних гривень.


Вгору
У вашому кошику
Корзина пуста