Drossel - інтернет автозапчастин в Україні
066 386-22-66
098 022-44-00
093 044-66-44
Например: биксеноновые линзы
0
0
0

Яке масло заливати в бензиновий генератор

01.12.2022
За стабільність функціонування бензогенератора відповідають багато його складових. Як працюватиме генераторна станція, який струм подаватиме та чи стабільну видасть напругу, залежить рівною мірою і від її механізмів, і від зборки, і від якості використовуваних матеріалів.
 
Олива є однією з найважливіших складових будь-якого двигуна, без винятку. У цій статті ми детально розповімо, як вибрати масло для бензинового генератора і як часто його міняти.


 

Вибираємо оливу для бензогенератора

 
На питання «яке заливати масло в бензиновий генератор?» найкраща відповідь – якісне. У більшості випадків виробники генераторів у мануалі з експлуатації чітко прописують, яку оливу потрібно використовувати, щоб не нашкодити техніці.


 

Чи можна заливати автомобільне масло у бензогенератор?

 
Якщо рекомендацій від виробника електростанції в техпаспорті немає, можна залити в бензиновий генератор автооливу, яка вже має потрібний набір присадок. Фахівці рекомендують:
Рекомендоване маркування моторної оливи для бензогенератора – 10W-30 або 10W-40. Вони ідеально підходять для будь-яких погодних умов, окрім суворої зими. За умов сильних холодів та морозів (-30°C і нижче) рекомендуємо розглянути оливи з в'язкістю 5W-30, які також відносяться до класу напівсинтетики.


 

Інтервал заміни оливи в бензогенераторі: поради експерта

 

Порада № 1. Обов'язкова «обкатка»

 
Якщо генератор новий, перша заміна повинна відбутися через 5 годин його роботи. У такому разі нові деталі «притруться» один до одного, згладяться мікронерівності. У свою чергу олива вбере в себе всі металізовані частинки, стане чорною та каламутною. Цю суміш необхідно обов'язково злити і змінити.
 

Порада №2. Друга заливка

 
Друга заміна відбувається в середньому через 20-25 годин роботи. Це є найбільш оптимальним інтервалом заміни, незважаючи на те, з якими навантаженнями справляється генератор.
 

Порада №3. Наступні заміни

 
Третє технічне обслуговування виконується через 50 годин роботи. В майбутньому цей інтервал можна збільшувати до 100 годин – даний показник залежить від встановленого на генераторі двигуна.


 

Скільки оливи заливати в бензиновий генератор?

 
Змащувальний матеріал слід не тільки своєчасно змінювати, а й робити це правильно:
  1. Заливайте лише той обсяг оливи, який вказано в інструкції;
  2. Об'єм моторної оливи повинен підтримуватися на рівні між max та min, щоб не допускалося її спінювання (піна в змащувальному матеріалі завдає шкоди двигуну, так як усередині неї не містяться частинки мастила, що призводить до роботи деталей «на суху»);
  3. Не використовуйте повторно відпрацьовану рідину.
У жодному разі не нехтуйте своєчасною заміною оливи, адже це загрожує виходом з ладу мотора, додатковими грошовими витратами на його відновлення та втратою часу.


 

Висновок

 
Тільки якісна олива стане запорукою тривалої та продуктивної роботи генераторної станції. Вкрай важливо пам'ятати, що двигун генератора і автомобіля – це різні агрегати. Тому і догляд за цими конструкціями відрізняється. Власнику генератора необхідно чітко дотримуватись порядку проведення техогляду та вчасно змінювати всі витратні матеріали. Якщо регулярно та правильно міняти оливу, обладнання прослужить вам довгі роки.


 
Автомобіль так само як і генератор потребує своєчасного обслуговування. Для автовласників ми зробили спеціальну сторінку для швидкого та зручного підбору моторної оливи і фільтрів для авто.
 
Швидко підібрати оливи та запчастини для ТО можна клікнувши за цим посиланням: 
Купити моторну оливу високої якості за актуальною ціною ви можете в інтернет-магазині Drossel. Кожному покупцю гарантовано професійну консультацію менеджерів та швидку доставку замовлень по всій Україні. Чекаємо на ваші відгуки!Читать другие советы...

Отзывы

19:27:20 03.01.2023

Оцінка 5
Чудова інструкція, як міняти масло в генераторі https://youtu.be/vj50sPn_5NU
Розкрити
Відповісти

17:17:58 11.12.2022

Оцінка 5
Спасибо за статью, очень актуальная информация на сегодняшнее время.
Розкрити
Відповісти
Залишити свій відгук

Напишіть свій відгук або поставте запитання щодо цієї публікації:

Я хочу:

Скасувати

ім'я:

Email:

Текст:

Оцінка:

Код:

Смотрите также
Автодопомога
Автозапчастини
Автозвук
Автосвітло
Аксесуари
Аксесуари
Багажні системи
Мотоциклетна програма
Оливи та хімія
Тюнінг
Чохли та накидки
Вгору
У вашому кошику
Корзина пуста