Drossel - інтернет автозапчастин в Україні
066 386-22-66
098 022-44-00
093 044-66-44
Наприклад: біксенонові лінзи
0
0
0

Штатна магнітола AudioSources T100-830A для Skoda SuperB 2008-2015 (Android 8)

Штатная магнитола AudioSources T100-830A
Штатная магнитола AudioSources T100-830A_2
Штатная магнитола AudioSources T100-830A_3
Штатная магнитола AudioSources T100-830A_4
Штатная магнитола AudioSources T100-830A_5
Штатная магнитола AudioSources T100-830A_6
Штатная магнитола AudioSources T100-830A_7
Штатная магнитола AudioSources T100-830A_8
Штатная магнитола AudioSources T100-830A_9
Код товару: 21095
Арт.: 1025106
відгук(1) Оценка 5
16 520 грн
Нет в наличии (недоступно для заказа)
Про модель:
Підходить для:
Варіанти для інших поколінь:
Оплата замовлення
Способи оплати:
  • Готівкою
  • Оплата на рахунок IBAN
  • Післяплата
  • Замовлення до 500 грн., відправляються за умови 100% передоплати
Доставка по Україні

Умови доставки:


Доставка по Україні
Доставка по Україні здійснюється кур'єрськой службой: Нова пошта. Можлива доставка післяплатою на відділення кур'єрської служби (Нова пошта). Вартість доставки залежить від ваги і розмірів товару і розраховується за тарифами перевізника. Термін доставки: 1-3 дня. Важливо: доставка деяких брендів здійснюється окремими посилками, детальніше можна дізнатися у наших менеджерів. Доставка в поштомат та адресна доставка здійснюється тільки по 100% передоплаті

Доставка шин і дисків
Доставка шин і дисків можлива кур'єрський службой Нова Пошта. Доставка післяплатою здійснюється тільки службами Нова Пошта. Термін доставки шин і дисків від 1 до 3-х днів. При замовленні товарів з категорії "шини і диски" з товарами інших категорій відправка буде розділена на дві посилки "шини і диски" та інша продукція.


Самовивіз
Також, Ви можете самостійно забрати замовлений товар в одному з наших офісів, попередньо узгодивши цей момент з менеджером - контакти. Товари з категорії "Шини і диски" і деякі бренди (уточнюйте у менеджерів) самовивозом не відвантажуються, дану продукцію можна забрати тільки на відділеннях перевізника
 

Способи оплати:


Оплата готівкою

Оплатити даним способом можливо при отриманні товару у кур'єра або, безпосередньо, в офісах інтернет-магазину Drossel. Оплата готівкою здійснюється виключно у національній валюті - українській гривні. Для підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек і гарантійний талон. Всі замовлення до 500 грн., відправляються за умови 100% передоплати

Оплата на рахунок IBAN

Сплатити цим способом можна через мобільний банкінг (додаток від банку), у відділенні банку або у банківських терміналах. Всі замовлення до 500 грн., відправляються за умови 100% передоплати

Ждите...
  • Опис
  • Про доставку
  • Відгуки
  • Характеристики
Опис
Автомобільна магнітола AudioSources T100-830A послужить гідною заміною головному пристрою, що передбачений штатною комплектацією автомобіля Skoda SuperB 2008-2015 років випуску. Ця мультимедійна система функціонує під управлінням процесора Cortex-A53 MPCore 1.6GHz (8 ядер) та операційки Android 8. Даний девайс має лаконічний дизайн, завдяки якому він органічно впишеться в інтер'єр оригінального салону вищеназваного авто.
 
Завдяки тому, що AudioSources T100-830A оснащена GPS-модулем, її можна вважати не просто магнітолою, а справжньою мультимедійно-навігаційною системою. Для управління мультимедійним пристроєм служить сенсорний екран з діагоналлю 8 дюймів та роздільною здатністю 1024х600 пікселів, тому процес взаємодії з ним буде максимально комфортним.
 
Функціонал даної медіасистеми сповнений приємними сюрпризами та черговою її перевагою є можливість синхронізації з заводськими VAG-датчиками та «рідними» системами парковки AudioSources Inter-Park4 або Inter-Park8. Під час руху заднім ходом на дисплей цього ГП на платформі T100 буде виводитися картинка з паркувальної камери. Примітно, що на зображення наноситься динамічна розмітка, яка переміщується при повороті керма. Маючи кілька камер, ви зможете організувати систему для кругового огляду.
 
Характеристики AudioSources T100-830A:
  • 3 порти USB для підключення зовнішніх пристроїв;
  • обсяг внутрішньої пам'яті становить 32 Гб (можливе розширення);
  • доступ в Інтернет завдяки інтегрованому модулю Wi-Fi, а також за бажанням можна встановити роутер 3G/4G (опція);
  • наявність Bluetooth та мікрофону - запорука безпечного спілкування по телефону під час руху (функція Hands Free);
  • підключається відеореєстратор та TV-тюнер (опціональна можливість);
  • кнопки на кермі можуть бути використані для управління системою;
  • передбачена функція Mirror Link.
Купуючи в інтернет-магазині Drossel.ua, ви здійснюєте вигідну покупку. Штатна магнітола AudioSources T100-830A для Skoda SuperB 2008-2015 (Android 8) реалізується за приємною ціною, а крім того, ми організуємо швидку доставку у більшість міст України, тому через 1-2 дні після замовлення продукція буде у вас. Позитивні відгуки автомобілістів, які вже встигли придбати даний мультимедійно-навігаційний центр, найкращим чином підтверджують його якість та практичність.
Показати повністю
Характеристики
Основні
Модель автомобіля Skoda SuperB 2008-2015
Операційна система Android 8
Розмір дисплея 8 дюймів
Роздільна здатність дисплея 1024х600 пікселів
Процесор 8-core/Octa-core ARM Cortex-A53 MPCore 1.6GHz
Оперативна пам'ять (RAM) Samsung DDR III 4Gb
Підтримка форматів MKV, FLAC, MP3, MPEG4, AVI
Потужність 4х60 Вт
Внутрішня пам'ять 32 Гб
Підтримка камери Так
Пульт ДК Ні
CD / DVD привід Так
USB-інтерфейс Так
Підтримка кнопок на кермі Так
Підтримка Bluetooth Так
Підтримка IPod Так
FM-тюнер Так
3G / 4G Інтернет Так
TV-тюнер Ні
GPS-модуль Так
Wi-Fi Так
CAN-шина Так
Додаткові
Гарантія 12 місяців
Характеристики
Основні
Модель автомобіля Skoda SuperB 2008-2015
Операційна система Android 8
Розмір дисплея 8 дюймів
Роздільна здатність дисплея 1024х600 пікселів
Процесор 8-core/Octa-core ARM Cortex-A53 MPCore 1.6GHz
Оперативна пам'ять (RAM) Samsung DDR III 4Gb
Підтримка форматів MKV, FLAC, MP3, MPEG4, AVI
Потужність 4х60 Вт
Внутрішня пам'ять 32 Гб
Підтримка камери Так
Пульт ДК Ні
CD / DVD привід Так
USB-інтерфейс Так
Підтримка кнопок на кермі Так
Підтримка Bluetooth Так
Підтримка IPod Так
FM-тюнер Так
3G / 4G Інтернет Так
TV-тюнер Ні
GPS-модуль Так
Wi-Fi Так
CAN-шина Так
Додаткові
Гарантія 12 місяців
Доставка і оплата товару
Огляд товару
Для цього товарів немає жодного огляду.
Відгуки покупців
Вашій машині також підійдуть
Інші товари для Skoda Superb 2 (B6) 2008-2015
Супутні товари
Камера заднього виду IL Trade 9538 для Skoda, VW, Seat
Камери переднього і заднього виду
1 290 грн
Камера заднього виду Falcon HS8059-XCCD для Skoda Superb (2009-2012)
Камери переднього і заднього виду
1 615 грн
Камера заднього виду Prime-X TR-02W AHD/CVBS для Audi A1 (8X) / Skoda Fabia 2, Octavia A5, Roomster, SuperB Combi 2, Yeti (в ручку багажника)
Камери переднього і заднього виду
3 700 грн
Камера заднього виду AudioSources SKD770 VAG для Skoda Octavia A5, Fabia, Rapid, Yeti, Roomster, SuperB
Камери переднього і заднього виду
2 940 грн
Камера заднього виду Falcon HS8277-XCCD для Volkswagen Passat B7, Jetta 6, Touran, Touareg, Sharan, Santana/Skoda Yeti (без запасного колеса), Octavia, Superb, Rapid, Fabia
Камери переднього і заднього виду
1 615 грн
Камера заднього виду Prime-X TR-08 для Audi A4 B9, A4 allroad B9 / Skoda SuperB, Octavia A7, Yeti / VW Tiguan, Touareg II, Caddy, Touran, Jetta, Golf Plus
Камери переднього і заднього виду
3 120 грн
Камера заднього виду Prime-X CA-9538 для Volkswagen, Skoda, Seat
Камери переднього і заднього виду
1 850 грн
Відгуки покупців(1 відгук)

18:01:21 17.04.2019

Оцінка 5
Какая версия Андроид установлена?
Розкрити
Відповісти

13:43:57 18.04.2019

Дмитрий, данная автомагнитола работает на операционной системе Android 8.
Розкрити
Залишити свій відгук

Напишіть свій відгук або поставте запитання щодо цього товару:

Я хочу:

Скасувати

Оцінка:

Каталог товарів
Товары для этого же авто


Вгору
У вашому кошику
Корзина пуста